״התחלתי לצלם בגיל צעיר מאוד, בדמי הכיס שקיבלתי מההורים הייתי מפתח את סרטי הצילום שהייתי מצלם, ומחכה מחוץ לפוטו עד שהתמונות יהיו מוכנות...

אחרי הצבא למדתי צילום במדרשה לצילום גאוגרפי בתל אביב ועבדתי כצלם בתחומים שונים , ובל״ג בעומר של שנת 2006 צילמתי את החתונה הראשונה שלי אחרי שחבר של אחי לא הפסיק להציק לי..

מכיוון שצילום הוא בעיקרו תחום ויזואלי קשה לצלם לדבר על סגנון הצילום שלו, אבל בכל אופן מכיוון שהגעתי לעולם צילום האירועים מתחום הצילום הדוקומנטרי תעודי, תחום בו הצלם מתעד את המציאות ולא יוצר אותה, אז גם כיום כאשר אני מצלם אירועים אני שם דגש לתעד את המציאות, כי לרוב אני מאמין שבחתונה המציאות יפה מספיק והצלם לא צריך ליצור אותה.

סטנדרט גבוהה וגמישות מירבית

ראשית אנחנו לא חברה בע״מ אלא אנשים אמיתיים, אנחנו לא עושים כמה חתונות בערב ושולחים צוותים וצוותי משנה, אנחנו מצלמים בעצמנו עם צוות קבוע, אני מצלם את התמונות ונתן ווייל שהוא צלם וידאו מוכר וותיק אחראי על כל צילום הוידאו, ובמידה תרצו צלם או צלמת נוספים, יש לנו צוות מעולה להציע לכם.

אנחנו עובדים עם ציוד צילום ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו מדפיסים את התמונות והאלבומים הדיגיטליים במקומות הטובים ביותר כי אנחנו יודעים שזו מזכרת שתלווה אתכם לכל החיים. אנחנו יודעים שיש עליכם הרבה עומס בארגוני החתונה, יש לכם הרבה ספקים לבחור והרבה מידע לזכור, שמנו לעצמנו מטרה לפשט את הדברים ולהיות סופר גמישים .

בהצעת המחיר בהמשך מפורטות מספר חבילות , תוכלו להרכיב את האפשרות המתאימה ביותר לכם הן מבחינת מה שתקבלו בסוף והן מבחינת המחיר. אנחנו מבחינתנו ננסה להיות גמישים ביותר, לא נגביל אתכם בסוף החתונה, לא נוסיף לכם תשלומים נוספים על דברים לא מתוכננים, וננסה לעזור לכם כמה שיותר לפשט את הדברים. ״